{__SARE}
Strona główna » DEKORACJE » AKRYLIKI
AKRYLIKI
Akryliki to rzeczy, które przybierają postać małych kryształków. Ich zastosowanie polega na wypełnianiu przestrzeni na przykład w szklanych wazonach. Zaliczamy je do dekoracji florystycznych, choć mają szerokie zastosowanie także w przemyśle odzieżowym. Odznaczają się różnymi barwami oraz wielkością pokruszonych kryształków.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Drobne kryształki z kolorowego akrylu prezentowane na naszej stronie to pierwsza podgrupa kategorii związana z rzeczami dekoracyjnymi. Artykuły dekoracyjne, jak sama wskazuje, to przedmioty mające poprawić wizerunek naszych wnętrz, pomieszczeń. Jednak korzystną efektowną  zmianę można przeprowadzić także na samych przedmiotach. Takie zastosowanie mają właśnie barwne akryliki. Te kolorowe kryształki to ozdoby wykorzystywane do upiększania różnych rzeczy. Dlatego chętnie wykorzystywane są w biżuterii czy modzie. Kryształki są różnej wielkość w zależności od potrzeb. Do wypełniania większych przestrzeni oraz mniejszych. Bardzo ładnie wyglądają one w przezroczystym szkle. Szklane świeczniki, wazony, misy pasują do akrylowych kryształków. Zdecydować się musimy jedynie na ich kolor.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu