{__SARE}
Strona główna » DEKORACJE » STOLIKI KAWOWE, REGAŁY NA KSIĄŻKI, STOŁY
STOLIKI KAWOWE, REGAŁY NA KSIĄŻKI, STOŁY
Dział ten poświęcony jest nowoczesnym wzorom, jakie dotykają rynek meblarski. Ta potężna gałąź przemysłu obrała sobie za cel nowatorską stylistykę mebli. Prym w nowy wzornictwie wiodą inne materiały niż klasyczne drewno. Dużo takich dzieł wytworzonych jest tylko z metalu lub szkła. Nasza strona posiada przedmioty, które łączą w sobie te oba surowce. Nowatorski styl potrafi być zaskakujący i interesujący. Można się o tym fakcie tutaj przekonać. Zapraszamy. 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Wybierz kategorię produktów ...

Urządzając własny, kąt często myślimy o nietypowych rzeczach. Takich, które by nieco wyróżniły samo wnętrze pomieszczenia. Mogą to być przedmioty dekoracyjne o finezyjnych kształtach, gustowne świeczniki, lampy kryształowe itp. Czasami jednak zmieniamy wszystko i decydujemy się na meble i rzeczy wyróżniające się intrygującym designem. "Opisane" w taki sposób meble, które trafiają do naszych biur, domów to trochę eksperymentowanie z wystrojem. Trzeba jednak mieć pewną swobodę twórczego myślenia, by takie rzeczy w ten sposób zaprojektować. I trzeba mieć otwarty umysł, by takie nowatorskie projekty umieć umieścić u siebie tak, by nie kłóciły się z resztą wystroju. Za przykład podam dekoracyjny stolik do kawy. Już na sam widok przedmiotu robi się interesująco. Co twórca miał na myśli, umieszczając na środku blatu kawałek błyszczącego metalu z charakterystycznym kółkiem. Czy to element tylko dekoracyjny, czy może do czegoś służy. Sama podstawa stolika, też jest nietypowa. Szklany blat oparty na trzech połyskujących nogach. Charakterystyczna kula, od której odchodzą owe nogi, też jest kosmiczna. Cały stolik wygląda bardzo futurystycznie. Może to kolejny projekt do  inscenizacji Star Treka. Tego nie wiem. Jednak niezaprzeczalnie jest wizjonerska stylizacja stolika do kawy.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu